Rock-H – Олено
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Олено (Лірик-відео)

Гурт Rock-H поповнив свій і без того вражаючий перелік «іменних» пісень новою композицією «Олено». Окрім, власне, самої пісні, до релізу було долучено офіційне лірик-відео, відзняте на мальовничій горі Кендерешка в селі Коноплівці поблизу Мукачева.

«Пісня «Олено» – це представник нашого циклу пісень «про імена» – у нас вже є роботи про Оксану, про Катерину, про Марічку та багатьох інших. Вона була написана доволі давно, ще у 2014 році, але на той час вона здавалася нам занадто попсовою і якось ми не поспішали її записувати, адже тоді ми грали важчий рок. Але все-таки ми «дозріли» до неї, записавши її нещодавно у Віталія Телезина на студії у Києві. До речі, дружину Віталія звати якраз Олена. Коли ми напередодні вагалися, яку саме композицію обрати для студійного запису, вона попросила нас записати хоча би демку пісні «Олено» для власного прослуховування, що додало нам упевненості у правильності цього вибору», – розповів Віктор Янцо, засновник та фронтмен Rock-H.

Він також додав, що лірик-відео до пісні «Олено» було створено досить спонтанно: «Коли Віталій прислав нам готову версію пісні, ми послухали її і на ентузіазмі за дві хвилини вирішили зняти до неї відео. За десять хвилин підібрали мені образ, поїхали в село Кендерешів (теперішня назва Коноплівці, – прим.), піднялися на гору і швидко все відзняли».

Свіже відео було знято за допомогою великого натхнення, гарного настрою, золотої осінньої погоди та звичайного мобільного телефону. Зйомки провадила дружина Віктора та адміністратор гурту Rock-H Ірина Янцо. Цікаво, що на цьому відео-історія співанки «Олено» не завершується, адже музиканти у найближчому майбутньому планують відзняти до неї ще й повноформатний відеокліп.

Rock-H – Олено

Rock-H у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *