Rock-H – Оксано
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Оксано (Lyric відео)

Колоритні музиканти з гурту Rock-H продовжують оспівувати українські імена – після Катерин, настала черга усіх Оксан надихати команду на нові творчі звершення. Як ви вже зрозуміли, нова світла та мелодійна пісня колективу носить назву «Оксано», доповнюючи і без того вражаючий перелік «іменних» композицій «Рокашів». Зокрема, у різні часи, окрім Катерини та Оксани, закарпатці оспівували Галю, Юрія, Володю, Марічку і Василя, а яке саме ім’я поповнить цей список – дізнаємося вже незабаром.

«Коли-небудь я хочу зробити іменний альбом та видати його окремо, щоб спочатку у ньому ішли пісні, що називаються чоловічими іменами, а потім – жіночими», – ділиться своїми задумами вокаліст Віктор Янцо.

Робота «Оксано» стала другою композицію команди, записаною у співпраці з відомим саунд-продюсером Віталієм Телезиним на студії звукозапису «211» у Києві. Так само як і попередній трек «Катерино», колектив планує доповнити дану пісню повноцінним відеорядом, та вже виношує ідеї стосовно сценарію майбутнього кліпу. Відтак, за задумом гурту, ближче до завершення літнього періоду, вони мають закінчити роботу над роликом, а поки що для перегляду усіх охочих доступне офіційне lyric відео.

Літо – це, беззаперечно, пора різних фестивалів та концертів, але Rock-H не забувають і про студійну роботу. Підтвердженням цьому слугує той факт, що окрім пісні «Оксано», команда вже записала ще дві нові композиції (і це не враховуючи трек для сайд-проекту «Анця»), які наразі очікують свого часу. Одна з них, до речі, є дуетною танцювальною роботою, створеною разом із формацією Marina and company.

Українська музика: Rock-H – Оксано

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *