Rock-H – Оксано
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Оксано (Кліп)

Яскраві закарпатці з гурту Rock-H довго вважали співпрацю з кліпмейкером Віктором Скуратовським своєю мрією, але ж на те вони і мрії, що з часом мають чудову властивість здійснюватися. Тому, як ви вже здогадалися, сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги свіжесенький кліп колективу до пісні «Оксано», який з’явився на світ саме завдяки колишньому музиканту «Другої Ріки», а нині визнаному майстру музичних відео, Віктору Скуратовському. Варто зауважити, що Віктор не єдиний відомий спеціаліст, який доклав руку та вміння до нової роботи Rock-H, адже саунд-продюсером композиції «Оксано» виступив Віталій Телезин, а запрошеним гітаристом Владімір Опсеніца з «Океану Ельзи».

Зйомки кліпу відбувалися у Києві та охопили одразу кілька мальовничих локацій столиці – Троїцьку площу (перед НСК «Олімпійський»), елітний житловий мікрорайон «Воздвиженка» та перебудовану Поштову площу. Знімальний процес проходив ще до того, як Україну охопила похмура осіння прохолода, тому двадцять третій офіційний ролик команди видався сонячним, грайливим та романтичним.

Звісно ж, у відео з такою назвою просто не могло не бути жіночої ролі, але тут «Рокаші» знову здивували та вирішили побавити прихильників різнобарв’ям не тільки лише у плані музики, запросивши до зйомок одразу шістьох Оксан-танцівниць на будь-який смак. Всі задіяні дівчата представляють різні професійні студії танцю, але кожна з них добре знайома з режисером по минулих роботах: декого можна було побачити в кліпах «Натоліч», Соні Кей, гурту «Время і стекло», Quest Pistols Show, на виступах Монатіка, а ще у шоу «Танцюють всі». В образі кожної дівчини, окрім сучасного вбрання, присутній елемент народного одягу чи аксесуар. Так само і в одязі Віктора – елегантний костюм і квітка за простим капелюхом.

Що стосується телевізійної прем’єра кліпу «Оксано», то вона відбудеться у поточну суботу на каналі «М2», в рамках програми «М2 фреш».

Українська музика: Rock-H – Оксано

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *