Rock-H – Молода дівчино
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Rock-H – Молода дівчино (Кліп)

До вашої уваги історія про молоду дівчинку, у якої на кухні живе повний склад музикантів гурту Rock-H. Всі ці перипетії, звісно, відбуваються за сценарієм нового кліпу команди під назвою «Молода дівчино», знятим режисером та оператором Андрієм Олагом, який має надзвичайно багатий досвід співпраці з командою «Рокаш». Ідея, сценарій, монтаж та костюми – Ірина Янцо.

Головну жіночу роль роботи – тієї самої молодої дівчини – виконала Ольга Коцар, володарка титулу «Міс Мукачева», а чоловічий образ втілив Сергій Паллаг. Зйомки кліпу «Молода дівчино» проходили у трьох локаціях рідного для музикантів міста Мукачево: у торгівельному центрі «Щодня», кафе One space, а також у приміщенні танцювальної студії Art Line.

Перші глядачі свіжого кліпу закарпатського колективу доволі жваво відреагували на новинку: «Дівчина чимось схожа на перефарбовану младу невісту з однойменного кліпу»; «Чудова, позитивна пісенька і яскраве відео! Саме те, що треба, щоб прикрасити осінні дні!»; «Це однозначно новий творчий подих. Тому зичу натхнення і чекаю на продовження»; «Такий Rock-H мені подобається більше»… А дехто не очікував побачити учасників команди в оновлених образах: «А як же циліндр?!».

Варто зауважити, що зовсім нещодавно, наприкінці серпня, гурт «Рокаш» відзначив десятий ювілей творчої діяльності, за період якого встиг видати чотири студійні платівки, безліч синглів і кліпів.

Rock-H – Молода дівчино

Rock-H y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *