Rock-H та Maryna&Co – Млада невіста
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Rock-H та Maryna&Co – Млада невіста (Кліп)

Після безумовного успіху своєї попередньої роботи «Оксано» (наразі налічує понад 70 тис. прослуховувань в Інтернеті), учасники гурту Rock-H презентували сьогодні свою наступну новинку – офіційний кліп на знану пісню «Млада невіста». Прихильники творчості команди можуть пам’ятати дану композицію ще по четвертому номерному альбому гурту під назвою «Співаночки про любов», але у свіжому кліпі задіяно її оновлену варіацію, створену за участі закарпатського весільного колективу «Марина і компанія».

За словами фронтмена Rock-H Віктора Янцо, він завжди хотів, щоб його композиції звучали на весіллях, і саме тому до створення танцювальної версії композиції «Млада невіста» він запросив визнаних майстрів святкового жанру Maryna&Co. У результаті даної співпраці, вітчизняні меломани отримали світлу і позитивну роботу, яка має всі перспективи стати завсідником весіль, принаймні закарпатських. І доповнено все це яскравою відеороботою, знятою добрим другом колективу Андрієм Олагом у легендарних парниках Заріччя.

Варто зазначити, що ідея кліпу «Млада невіста» походить від народних слів пісні, саме тому у кадрі так багато капустин та зеленого кольору в цілому. Загалом, усі використані образи та долучені деталі підкреслюють іронічність спільного музичного проекту обидвох закарпатських команд. Допрем’єрний показ кліпу мав місце 30 червня в ефірі телеканалу «Тиса-1», за день відбулася всеукраїнська прем’єра на каналі М2, а сьогодні ролик розпочав подорож сторінками користувачів соціальних мереж. Тому пропонуємо і вам, не гаючи часу, розпочати новий робочий тиждень із хвилі позитиву від Rock-H та Maryna&Co.

Rock-H та Maryna&Co – Млада невіста

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *