Rock-H – Колискова
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H – Колискова (Сингл)

Представляємо вам нову композицію «Колискова» від колоритних закарпатських фолк-рокерів з гурту Rock-H (Рокаш), яка увійде в наступний, четвертий за ліком студійний альбом колективу під назвою «Співаночки Про любов». Запис нового треку проходив на львівській студії Jenny:Rekords під керівництвом гітариста Мар’яна Криськува та за участі друзів гурту – Остапа Панчишина, Олесі Киричук та Віталія Кухарського.

Свою нову «Колискову» музиканти Rock-H виклали для вільного розповсюдження в Інтернеті, додавши до неї супровідне lyric-відео зі словами пісні, адже як відомо, мукачівці часто-густо використовують у своїй творчості характерну для Закарпаття русинську говірку. «Ми вирішили підготували відео з текстом «Колискової», бо не всі можуть розібрати слова. Найбільше питали, що ж таке «вержу», а також комусь незрозумілими були слова «кужіль» і «лавиця»? – пояснили учасники колективу.

Нагадаємо, що не так давно закарпатці презентували в Інтернеті своє нове відео до свіжої пісні «Бескидом ішла», яку, до слова, обіцяють також включити до списку треків майбутньої платівки. Варто додати, що презентувати свій новий альбом «Рокаш» обіцяли вже до кінця осені.

ЗавантажитиТеґи: Rock-H, Рокаш

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *