Rock-H – Колискова (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Колискова (Кліп)

Справжня автентичність та особлива закарпатська романтика очікують на вас у новому кліпі мукачівського фолк-рок гурту Rock-H до свіжої «Колискової» пісні. Режисером ролику виступила менеджер гурту та за сумісництвом дружина його лідера Ірина Янцо, а операторську роботу виконав Ярослав Мончак спільно зі своїми асистентами Романом Жуком та Валерієм Вареником.

Зйомки, звісно ж, проходили у Карпатах, ба більше – у вимираючому закарпатському селі Кузьмино, звідки походить фронтмен гурту «Рокаш» Віктор Янцо. Саме там, у старому дерев’яному будинку, де колись мешкав дідусь Віктора, і бере свій початок сюжетна лінія відеокліпу на пісню «Колискова», яка пізніше поведе глядача до наступної, не менш цікавої локації – теслярської майстерні, в якій більше тридцяти років тому працював інший дідусь музиканта.

В основу нового відео Rock-H закладено історію про справжні сімейні цінності, при чому продемонстровану в зворотному напрямку. Ця робота покаже глядачу засади побудови міцної родини, безхмарні подружні відносини, до яких треба прагнути та ідеальне розуміння своєї особливої родинної ролі кожним членом молодої сім’ї. Звісно, що шлях до таких взаємовідносин часто-густо пролягає через важку працю над своїм характером, особистістю та сприйняттям оточуючого світу в цілому, але результат такого особистісного муштрування не змусить себе довго чекати.

Додамо, що екранізована «Колискова» пісня увійде до нового студійного альбому Rock-H «Співаночки про любов», концертна презентація якого відбудеться в Ужгороді 8 березня 2016 року. А вже після цього учасники гурту вирушать у тур Україною з метою ознайомити слухачів зі своєю оновленою концертною програмою.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Віктор says:

    Красно, файно, мило. Малинько ідеалізовано. Айбо, як нам хоче-ся малиноко побыти у ніжності. Єдним словом: Янцо молодчинка! Передав теплоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *