Rock-H – Катерино
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H – Катерино (Сингл)

Традиційно розпочинаємо новий робочий тиждень з новинок української музики, оприлюднених протягом пройдешніх вихідних днів. Не встигла попередня новинка «Чом та чом» від музикантів Rock-H зібрати своїх перших 15 000 прослуховувань на YouTube, як закарпатці вже радо діляться зі слухачами своїм новим студійним синглом! І якщо попередня робота гурту носила дуетний характер (до співпраці було запрошено фіналістку «Голос Країни» Ангеліну Моняк), то свіжа композиція під назвою «Катерино» є виключно сольною роботою команди. Музику до неї написав фронтмен Віктор Янцо, а у створенні слів йому допомогла дружина Ірина.

За словами учасників «Рокаш», пісня «Катерино» є для них дуже особливим релізом, адже до його появи доклав руку творець звучання чималої кількості дисків культового гурту «Океану Ельзи», звукорежисер Віталій Телезин (студія 211). «Цієї співпраці ми чекали аж шість років. Ще по завершенню участі у телевізійному шоу «Свіжа кров» на М1, нам радили записати платівку саме з Телезіним, проте тоді Rock-H не насмілилися звернутися до знаного майстра. Зараз я шкодую тільки про те, що дана співпраця не розпочалася раніше, адже вона додала нам чимало натхнення. Дуже сподіваємося, що слухачі її також оцінять», – каже Віктор Янцо.

Цікаво, що якщо вірити сторінкам гурту у соціальних мережах, наразі вже розпочато роботу над офіційним відео до нової пісні «Катерина». А от чи з’явиться цей ролик перед анонсованим раніше кліпом «Чом та чом», чи вже після його релізу, поки що невідомо, тому слідкуйте за новинами!

Rock-H – Катерино

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *