Rock-H – Катерино
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Катерино (Кліп)

Декілька тижнів тому ватага закарпатських музикантів Rock-H поділилася з прихильниками своїм новим студійним синглом «Катерина», записаним у співпраці зі знаним саунд-продюсером Віталієм Телезиним. Вже зараз можна сказати, що новинка команди припала до душі прихильникам творчості «Рокаш», зайвим підтвердженням чому стала кількість прослуховувань пісні у мережі, а також її часта ротація на вітчизняних радіохвилях. Але на цьому музиканти вирішили не зупинятися, та відзняли до згаданої пісні офіційне відео!

Одразу ж відмітимо, що ролик викликав достатньо жваве зацікавлення в аудиторії: лишень за перший після оприлюднення вікенд, роботу було переглянуто понад десять тисяч разів (а якщо точніше, станом на сьогоднішній ранок – 11 111). Режисером кліпу «Катерино» виступив відомий митець із Ужгорода Дмитро Фесенко (Павлов), а операторську роботу виконав добре знайомий учасникам Rock-H відеограф Андрій Олаг. Цікаво, що унікальний реквізит для відео команда відшуковувала практично по всьому Закарпаттю, але в один прекрасний момент трохи не спалила все назбиране, адже під час зйомки епізоду зі свічками у капелюсі лідера гурту Віктора Янцо, на знімальному майданчику горіли не тільки свічки та очі музикантів, але і сам капелюх. Додамо, що головну роль кліпу «Катерино» виконала прихильниця творчості «Рокаша» і разом з тим племінниця Віктора Янцо – Мар’яна Плавайко.

«Ми раді презентувати Вам нашу нову роботу! Кліп піднімає настрій і заряджає позитивом! Тому радимо дивитись його усім тим, хто хоче радіти і танцювати. Ну а продовження танців вже на найближчих концертах», – пишуть у соціальних мережах Rock-H.

До речі, згаданий музикантами найближчий виступ відбудеться вже 3 березня у Києві (о 20:00 в клубі Bel Etage), замовлення квитків за наступним посиланням.

Rock-H – Катерино

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *