Rock-H – До вівтаря
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Rock-H – До вівтаря (Кліп)

Всього шість годин знадобилося гурту Rock-H для того щоб зняти новий кліп «До вівтаря» в унікальній дерев’яній церкві села Сокирниця. Режисером свіжого відео вже традиційно виступив Андрій Олаг, якому під час знімального процесу допомагали менеджер гурту Ірина Янцо (сценарій, монтаж, костюми, локації), та його фронтмен Віктор Янцо (організація процесу, пісня, виконання). До слова, дитячий візочок, який можна побачити у кадрі – це не звичайний реквізит, адже він походить родом із дитинства Ірини.

«Є у нашого гурту такий принцип – показувати у кліпах все, що стосується Закарпаття, наприклад, різні історичні пам’ятки, місцевості, гори… Можу сказати, що гурт Rock-H за рахунок музики показує закарпатський дух. Хоча у нас є й експерименти, як то кліп «Оксана», який ми знімали у Києві», – коментує вокаліст Rock-H Віктор Янцо.

Головну героїню кліпу «До вівтаря» втілила у кадрі Еріка Кулібаба, яка раніше вже брала участь у зйомках двох інших кліпів колективу – «Млада невіста» і «Баламут».

Зауважимо, що частина кадрів нового музичного відео є чистою імпровізацією. «Ми вже завершили зйомки, їхали додому і раптом побачили як вівці переходять дорогу. Ми зупинилися і просто почали знімати. До речі, детальніше про це ви також можете подивитися у нашому backstage-відео. А ще там були досить агресивні собаки, ми всі переживали, щоб нас не покусали. Це все суцільний експромт, окрім маленького козеня, яке ми позичили заздалегідь», – додає співак.

Rock-H – До вівтаря
Rock-H y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *