Rock-H та Іван Попович – До сонця близько
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H та Іван Попович – До сонця близько (Кліп)

З самісінького-самісінького ранку колектив гурту Rock-H вирішив порадувати та трохи подражнити захоплюючими краєвидами української природи всіх офісних працівників, які, зазвичай, у цей час збираються і прямують на роботу. У новому кліпі на пісню «До Сонця близько» на глядачів очікують неймовірні пейзажі Карпатських гір, адже зйомки відео відбувалися не де-небудь, а у національному парку «Синевир» Закарпатської області. Режисером та оператором роботи виступив Андрій Олаг.

Щодо самої пісні «До Сонця близько», виконаної разом з народним артистом України Іваном Поповичем, то вона з’явилася у мережі близько тижня тому у якості окремого синглу. Про записану на львівській студії JENNY:REKORDS новинку, ми, звісно ж, вже сповіщали читачів, та якщо ви пропустили цю публікацію, дізнатися більше про нову роботу Rock-H та Івана Поповича можна тут. Автором музики новинки є сам Іван Попович, а слова пісні написав Петро Мага.

У свіжому ролику «До Сонця близько» ви не знайдете якоїсь глибокої сюжетної лінії чи акторської гри, натомість зможете сповна насолодися неймовірною гірською красою. Цікаво, що в даному аспекті наступні два кліпи закарпатців будуть кардинально різнитись від сьогоднішньої новинки – музиканти вже анонсували одне веселе і танцювальне відео, а друге, швидше за все, буде зроблено у чорно-білий стилістиці декадансу. Можна припустити, що під танцювальною роботою «Рокаш» мали на увазі пісню «Катерина», нещодавно записану разом з саунд-продюсером «Океану Ельзи» Віталієм Телезіним. Слідкуйте за новинами та не пропустіть подальші прем’єри!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *