Rock-H – Діти мої квіти
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Діти мої квіти (Лірик-відео)

Діти – то, звісно ж, яскраві квіти нашого життя, але далеко не всі історії про них, зокрема музичні, виконані у виключно позитивному руслі. Нова авторська пісня закарпатського гурту Rock-H створена у дещо іншому забарвленні та розповідає слухачу про тяжкі душевні муки матері, яку разом із дітьми зненацька навістила «превелика біда».

Автором свіжого синглу під назвою «Діти мої квіти» вже традиційно виступив незмінний лідер гурту Віктор Янцо, який, щоправда, написав цю пісню доволі давно та на тривалий термін відправив її до творчої шухляди, так би мовити, «дозрівати». Аранжуванням запису, зведенням та мастерингом вже «дозрілої» композиції займався барабанщик Rock-H Володимир Ульянов.

Також незабаром «Рокаші», спільно з режисером Андрієм Олагом, обіцяють презентувати в інтернеті ще й офіційний відеокліп до пісні «Діти мої квіти» – наразі у мережі вже навіть доступний тізер згаданої роботи, відзнятий на мальовничій квітковий галявині. Окрім того, разом із піснею, задля кращого її сприйняття, сьогодні слухачам пропонується також ознайомитися із супутнім лірик-відео, створеним менеджером гурту та дружиною його фронтмена Іриною Янцо.

Українська музика: Rock-H – Діти мої квіти

Rock-H у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *