Rock-H – Діти мої квіти
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Діти мої квіти (Кліп)

Не встигли музиканти Rock-H оприлюднити у мережі свою новеньку композицію «Діти мої квіти», як вже й офіційний відеокліп готовий до виходу! Власне, такий поспіх не є чимось дивним, адже сьогодні, як всі ми знаємо, 1 червня, і саме сьогодні відзначається День захисту дітей. Реліз згаданого відео було приурочено до цього міжнародного свята, адже саме діти стали головними постатями свіжої музичної роботи «Рокашів», та, звісно, кліпу до неї.

Зауважимо, що День захисту дітей відзначається в Україні вже протягом десяти років, а саме свято було започатковано у 1949 році у Парижі. У цей день у багатьох країнах світу відбуваються найрізноманітніші ігрові, розважальні та культурні заходи для дітей, які також мають нагадувати дорослим про важливість захисту прав маленьких громадян.

Сюжетної лінії як такої відео «Діти мої квіти» не має, натомість воно характеризується яскравою насиченою картинкою та образною ідеєю, що порівнює дітей та квіти – однаково тендітних та слабких, потребуючих нашого захисту. Зйомки ролика відбувалися у легендарній Долині Нарцисів в період цвіту квітів, під керівництвом режисера та оператора Андрія Олага.

Цікаво, що дві дівчинки, яких глядач може побачити у новому кліпі Rock-H – це кохані діти лідера команди Віктора Янцо на ім’я Марічка та Іванка.

Українська музика: Rock-H – Діти мої квіти

Rock-H у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *