Rock-H та Ангеліна Моняк – Чом та чом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H та Ангеліна Моняк – Чом та чом (Сингл)

Думки про минулі зимові свята потроху починають відходити на другий план, часто-густо поступаючись місцем думам про творчість. Приблизно так сталося і у закарпатців з гурту «Рокаш», які за допомогою своєї нової пісні «Чом та чом» офіційно поповнили перелік виконавців, що здійснили музичний реліз у новому 2017 році. Прем’єра свіжої композиції відбулася у соціальних мережах сьогодні, 16 січня 2017 року, а вже незабаром на всіх нас очікує ще й її візуальний супровід з добре знайомим за кліпом «Палиночка» актором Іваном Сарканичем у головній ролі.

Авторство використаної у творі «Чом та чом» лірики належить поету, мовознавцю та філологу Павлу Чучці (оригінальна назва «Не мож пити»), а на музику її вже звично поклав лідер Rock-H та представник спілки композиторів України Віктор Янцо. Саунд-продюсером треку виступив барабанщик формації Володимир Ульянов. Варто також додати, що до спільної роботи над композицією учасники команди вирішили запросити володарку унікального голосу, фіналістку вокального телешоу «Голос Країни» Ангеліну Моняк.

Наразі Rock-H працюють не тільки над кліпом до цієї комічно-драматичної композиції про алкоголь, а і над її англомовною версією, адже збираються із нею приймати участь у національному відборі до Євробачення! Слідкуйте за новинами!

Rock-H та Ангеліна Моняк – Чом та чом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *