Rock-H та Ангеліна Моняк – Чом та чом
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H та Ангеліна Моняк – Чом та чом (Кліп)

Закарпатці з гурту «Рокаш», які свого часу оспівували у творчості власну безмежну любов до вина, вирішили нагадати, що вживати спиртні напої можна, але ні в якому випадку не треба цим зловживати. Адже приємне проводження часу дуже легко може перетворитися на гнітючу шкідливу звичку, що легко здатна позбавити людину нормального життя. Саме проблематику алкоголізму вирішили зачепити у своєму новому спільному кліпі «Чом та чом» учасники Rock-H та фіналістка «Голосу Країни» Ангеліна Моняк. Нагадаємо, що кілька місяців тому дана композиція була оприлюднена у якості окремого синглу (про що ми також повідомляли слухачів), а відтепер отримала і свій візуальний супровід.

Цікаво, що у зйомках нового, дев’ятнадцятого за ліком кліпу відеографії Rock-H, було використано пляшки з 20-річною історією. Всю ту тару, що головний герой розбиває у фінальному епізоді відео, батько лідера гурту Віктора Янцо, близько 20 років зберігав у підвалі з моменту весілля Вікторового брата і, як виявилося, дуже зрадів можливості їх позбутися. До речі, згаданого нами головного героя кліпу «Чом та чом» втілив у кадрі Іван Сарканич, а епізодичну роль письменника отримав автор задіяної у пісні лірики Павло Чучка. Зазначимо, що це вже друга співпраця мукачівської команди з Павлом – саме його рядки були покладені в основу пісні «Я люблю гнуй» з альбому «Білий Динь» (2013).

Режисером роботи знову виступив автор багатьох попередніх відео Rock-H Андрій Олаг, а сам знімальний процес проходив на околицях Мукачева – біля церкви у селі Синяк та недалеко від села Зняцево. Ну а наймальовничіші епізоди, звісно ж, було відзнято на заплаві річкі Латориця (біля Мукачівського замку), де кожного року повінь викорчовує рослинність, лишаючи після себе гнітючий спустошений пейзаж.

Українська музика: Rock-H – Чом та чом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *