Rock-H & Brevis – Під дубиною
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H & Brevis – Під дубиною (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги новий кліп «Під дубиною», який став результатом спільної творчої роботи двох закарпатських колективів – Rock-H та Brevis vocal group. За словами музикантів, у цьому відео вони спробували відтворити сюжетні події народної закарпатської балади про двох голубів та їхнє трагічне кохання.

Цікаво, що у згаданому ролику самі учасники гуртів символічно виступили у ролі птахів, які сидять у величезній, власноруч зробленій клітці. Якнайкраще передати образи музикантам допоміг одяг львівських мисткинь Юлії Рибки та Марії Антоняк (бренд Rybkaantoniak, колекція «Чудо-птах»).

Зйомки кліпу «Під дубиною» проходили у Мукачівському драмтеатрі, ужгородській галереї «Ілько», та у нічному лісі. Режисерами новинки виступили Валентин Швець та Ірина Янцо.

Що ж стосується звучання спільної пісні, то у ній слухач зможе віднайти етно-джазові інтонації, притаманні гурту Brevis, а також, звісно, характерний «Рокашний» драйв. Обробку композиції здійснив Віктор Янцо, а Магдалина Біличко, у свою чергу, створила джазове аранжування для вокального ансамблю.

Rock-H & Brevis – Під дубиною
Rock-H y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *