Rock-H – Бо вже весна
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Бо вже весна (Кліп)

До вашої уваги тематична прем’єра від Rock-H – «Бо вже весна»! На самісінькому початку весняної пори, учасники гурту Rock-H презентують нову драйвову роботу про пробудження природи після зими.

Локаціями для зйомки кліпу «Бо вже весна» стала пара природніх туристичних об’єктів на Мукачівщині – базальтові скелі поблизу Кольчина та водоспад «Скакало» близ Чинадієва. Для того, щоб якомога краще продемонструвати першу локацію, учасники команди 3 дні чистили скелі від чагарнику та зводили сцену, а що стосується водоспаду, то там було зроблено декор зі стрічок, якими обгороджують небезпечні місця.

За словами музикантів, стихії води і землі є силами природи, яка прокидається з першими весняними променями сонця. Іноді емоції людей, які також пробуджуються навесні, можуть стати доволі небезпечними, адже далеко не завжди вдається взяти їх під контроль. З урахуванням цього, відео «Бо вже весна» вийшло дуже емоційним та енергетично наповненим. Але під час зйомки постраждали музичні інструменти. Розбурхані знімальним процесом посеред водоспаду, музиканти у певний момент не стрималися – гітара й ударні полетіли у воду, після чого їх довго ремонтували. Ось вам і відсутність концертних виступів на карантині.

«Моя операторська робота (крім аерозйомки – Юрій Рєзвий), костюми, локації. В карантин треба було щось робити :)» – пише у Facebook менеджер гурту Rock-H Ірина Янцо, яка за сумісництвом є дружиною фронтмена Віктора Янцо.

У зйомках брали участь дівчата з хореографічної студії ART-LINE. Музика – Віктор Янцо. Слова – Ірина Янцо

Rock-H – Бо вже весна
Facebook
iTunes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *