Rock-H - Білий динь
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H – Білий динь (Альбом)

Гонорові закарпатські рокери з гурту Rock-H відзвітували про видання нової, третьої за ліком студійної платівки, що отримала назву «Білий Динь». Так вже трапилось, що реліз нового альбому закарпатців припав на важкі для нашої країни часи, тому презентація декілька разів переносилася. Сьогодні, коли свіжі напрацювання музикантів вже стали доступними для широкого загалу, вони сподіваються, що дані композиції подарують слухачам хоча б трохи світлих емоцій і відчуттів, а також впевненість у тому, що зовсім скоро настане такий жаданий, добрий і радісний Білий День. Учасники гурту Rock-H висловлюють щиру подяку всім, хто допоможе із поширенням нового альбому, а також тим, хто залишить невеличкий відгук про «Білий Динь» на сторінках офіційних спільнот гурту в соціальних мережах.
Минулий рік, на який припала більша частина роботи над альбомом «Білий Динь», для закарпатців виявився вельми плідним, адже окрім напрацювання свіжого матеріалу вони встигли відіграти більш ніж п’ятдесят живих концертів у містах України та за її межами, активно підтримувати Євромайдан, а також презентувати декілька офіційних відеокліпів. І це при тому, що в новому альбомі окрім вже звичної етнічної мелодики і рокового драйву, на слухачів чекає багато сюрпризів, пов’язаних із оновленим звучанням колективу, на пошук якого також було витрачено не один день.
Колоритні закарпатці не оминули увагою і столицю України, презентувавши «Білий Динь» на великому сольному концерті, що відбувся у Київській «Бочці» на Подолі. Нагадаємо, що новий альбом Rock-H розповсюджується в мережі Інтернет на вільній основі, проте якщо ви бажаєте дійсно підтримати виконавців, обов’язково придбайте ліцензійний компакт-диск.

Завантажити


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/26935856″ params=”color=292827&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Rock-h, музика українською, украинская музыка, Рокаш, Білий Динь, Rock-h – Білий Динь, Rock-h – Білий Динь (2014), новий альбом Рокаш, завантажити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *