Rock-H – Баламут
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Rock-H та Maryna&Co – Баламут (Кліп)

Коли суворі закарпатські гуцули випадково сідають у не менш суровий місцевий party bus, народжуються такі позитивні роботи, на зразок свіжого відео від гурту Rock-H. Відтак, після перегляду нового ролика «Баламут», така необхідна ранкова порція гарного настрою вам забезпечена.

Зйомки відбувалися у місцевому весільному (і не тільки) кортежі під назвою 1coolbass.

У своїй новій пісні та кліпі «Рокаші» продовжують експериментувати у напрямку dance-аранжувань із характерними фольковими елементами. «Друзі, із задоволенням представляємо вам новий офіційний відеокліп нашого спільного з командою «Марина і компанія» танцювального проекту. Пісня запальна і весела, носить назву «Баламут». Хоч це і не властивий нам стиль, минула робота «Млада невістка» отримала гарну віддачу, особливо серед закарпатських слухачів. Наша музика почала ширше звучати на весіллях і по радіо :) Звісно, ми не будемо робити такий напрямок провідним у нашій творчості, але і припиняти змісту не бачимо», – розповідають читачам «Нотаток» музиканти.

Власне, слова учасників Rock-H зі справою не розходяться, адже, як стало відомо, наразі вони вже почали працювати над наступним спільним синглом «Біла дівко» – піснею, яку слухачі можуть пам’ятати ще з першого альбому «Білий Динь» (оригінальна назва на диску – «Ой поплачеш біла дівко»). Майбутня версія треку, звісно, буде відрізнятися оновленим аранжуванням у заданій двома колективами стилістиці.

Українська музика: Rock-H – Баламут

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Yo says:

    Круто,енергічно,бадьоро! Чекаємо продовження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *