Rock-Feller$ – Останній трамвай
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-Feller$ – Останній трамвай (Сингл)

До вашої уваги новий сингл гурту Rock-Feller$ під назвою «Останній трамвай», до якого, окрім, власне, самої однойменної композиції, увійшов також її ремікс від іншого музичного проекту «Тім Талер». Зазначимо, що пісня «Останній трамвай» стала першою студійною роботою львів’ян після декількох років творчого затишшя.

Рок-гурт Rock-Feller$ було засновано в місті Лева у 2001 році співаком та автором пісень Андрієм Голяком, знаним по роботі у колективах «Окрема територія» та «Клан Тиші», останній з яких, до речі, після виходу зі складу Андрія, трансформувався у перший склад «Океану Ельзи» на чолі зі Святославом Вакарчуком.

Щодо самої новопрезентованої пісні «Останній трамвай», то її учасники гурту присвятили одвічному пошуку внутрішньої свободи та тернистому шляху до неї. «Думаю, кожен з нас прагне відчувати себе абсолютно вільним та незалежним. Але, на жаль, попри всі старання, у нашому житті лишаються речі, що нас поневолюють. У когось їх більше, у когось трохи менше. Дуже сумнівно, що на землі є людина, яка змогла повністю позбутися цих факторів несвободи і стати цілковито вільною. То що ж нам тоді лишається? Непохитно розшукувати цю примарну свободу чи просто опустити руки та чекати на останній трамвай, котрий провадить нас туди, де вона звичне для кожного явище?» – йдеться в анотації до синглу.

Варто додати, що, за словами Андрія Голяка, Rock-Feller$ продовжили роботу над новим повноформатним альбомом, яка була розпочата ще декілька років тому. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *