Robots Don't Cry – Струм
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Robots Don’t Cry – Струм (Сингл)

«Щоб тобі було не сумно, щоб тобі було не страшно, хочеш буду твоїм струмом, щоб палало твоє сяйво», – продовжують підтримувати хвилю весняного настрою вітчизняні музиканти.

Такий собі струм україномовності пропустили крізь себе звукоутворюючі механізми столичного гурту Robots Don’t Cry і тому його учасники вперше у своїй музичній кар’єрі заспівали рідною мовою! Саме сьогодні, 13 березня 2017 року, знані альт-рокери презентують у мережі свій перший україномовний сингл під назвою «Струм» на звичну для команди тематику – про кохання та романтизм. Цікаво, що сьогоднішню дату для прем’єри було обрано не випадково, адже саме у цей день, 12 років тому, розпочалася спільна історія «Роботів, що не плачуть».

Разом з тим, нова композиція «Струм» вже зараз має достатньо довгу історію, адже свого часу автори планували включити її до переліку треків попереднього студійного альбому Robots Don’t Cry, виданого близько двох років тому. Проте на той момент ця пісня дещо вибивалася зі загальної концепції платівки, тому вирушила до «творчої полиці» в очікуванні кращих часів. І часи ці, нарешті, настали: музиканти спільно з лейблом Moon Records радо діляться своєю новинкою!

Свіжий «Струм» від «Роботів» можна віднайти на сторінках у соціальних мережах, або ж підтримати гурт та придбати пісню за допомогою Google Play, iTunes, чи інших офіційних платформ. Додамо, що наразі невідомо, чи буде продовження україномовних експериментів команди, адже наразі хлопці вже анонсували скоре видання свого майбутнього міні-альбому, що міститиме вже англомовний контент.

Українська музика: Robots Don’t Cry – Струм

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *