Робота в музичній сфері: її особливості та можливості
Інтерв'ю, Матеріали, Публікації партнерів

Робота в музичній сфері: її особливості та можливості

Коли ви думаєте про музичну кар’єру, одразу закрадаються думки про виконавців, які займають центральне місце. Але якщо відсунете завісу, зможете побачити людей з різноманітними професіями у музичній сфері, які допомагають зробити виступи можливими. Це люди, які координують та просувають музику, люди у студіях звукозапису, які створюють музичний матеріал, композитири, які складають та аранжують музику та багато інших.

Музична кар’єра — це більше, ніж просто виконання — вона може включати одну або декілька дисциплін. Чим ви більш універсальні, тим більше у вас буде можливостей працювати у музичному бізнесі.

Проникнути у цю індустрію важче, ніж в інші галузі. Конкуренція висока, але якщо ви відточуєте свою справу, спілкуєтесь з потрібними людьми і старанно працюєте, то все можливо.

У цій статті, пропонуємо переглянути деякі професії музичного бізнесу, серед них:

  1. Музичний продюсер, він очолює як творчу, так і комерційну сторону бізнесу та розвиває стосунки як з музикантами, так і з лейблом. Продюсер повинен створити середовище, що дозволяє художникам створювати, висловлюватись і допомагає у проекті запису артисту з багатьма деталями.

  2. Звукорежисер або саунд-продюсер. Він несе відповідальність за створення звуку та управління ним у студії. Цей спеціаліст має справу як з аналоговим, так і з цифровим аудіо, компресорами, мікрофонами та потоком сигналу, як правило, поєднує як традиційні, так і технічно підковані методи  для запису музики.

  3. Сесійний музикант. Ви повертаєтесь і «виступаєте» в альбомі різних музикантів. Це означає, що у них є свобода займатися різними стилями, жанрами та звуками. Як перевага, існує можливість спілкуватися, зустрічатися та налагоджувати стосунки з купою інших музикантів. Вас можуть попросити долучитися до запису або приєднатися до гурту під час гастролей. Якщо ви надзвичайно володієте своїм інструментом, шлях до успішного сесійного музиканта може бути корисним і навіть привести до сольної кар’єри.

  4. Менеджер артиста. Необхідний для створення можливостей, зв’язку та просування музичного акту у музичному бізнесі. Ви повинні щиро вірити у свого «митця» та допомагати йому будувати міцну та стійку кар’єру шляхом планування, організації, керівництва та ведення переговорів. Можливо, ви не отримаєте всіх заслуг і обожнювання, які отримує артисти, але вам доведеться виконати стільки ж роботи, якщо не більше!

  5. Вчитель музики. Навчання може набувати різноманітних форм. Ви можете викладати в школі, музичному магазині або викладати самостійно як приватний фахівець. Ви також матимете свободу вибору того вікового діапазону, який ви б хотіли навчати – кожен має свої переваги та труднощів. Якщо вам подобається заохочувати людей, обмінюватися знаннями та практикувати пацієнтів, то ця професія може підійти саме вам.

Музиканти — лише одна з багатьох рухомих частин, які допомагають музичній індустрії працювати. Ця креативна індустрія потребує більше, ніж інструменти та виконавці, тому є варіанти, яка відповідатиме вашим навичкам та компатенціям і які ви можете використати, щоб стати її частиною.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *