РізаК - Пісні і кліп
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

РізаК – Пісні і кліп

Патріотичний калуський нью-метал гурт “Широкий Лан” оголосив про припинення своєї творчої діяльності наприкінці 2012 року. Натомість колишні його учасники організували новий, не менш цікавий проект “Різак“, що обіцяє повторити і перевершити досягнення свого попередника. Проте порівнювати ці два гурти по меншій мірі не доцільно, адже “Різак” створює більш експерементальну музику, що в буквальному сенсі розв`язує руки його учасникам і дозволяє реалізовувати всі свої найсміливіші музичні задуми у рамках проекту. У творчому доробку нового колективу слухач зможе відшукати елементи класичного фольк-метала, альтернативного року, денс-металу, а за словами учасників, у майбутньому навіть дабстепу. Дати вичерпну характеристику стилю новостворенного гурту не видається можливим, тож запрошуємо вам просто послухати представлені трохи нище композиції з його творчого доробку.
Пошук жіночого вокалу для гурту “Різак” дуже вдало співпав із пошуком колективом юної співачки Христини Дутчак, яка мала виступити із рок-гуртом на фестивалі “Рок Січ” на запрошення Олега Скрипки. Півфіналістка музичного телевізійного шоу “Голос Діти” вдало доповнила колектив досвідчених музиканів своїм унікальним тембром голосу.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/18311823″ params=”color=373533&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Експеременти із сумішшю танцювальної музики і важких гітарних рифів учасники гурту “Різак” також втілили у своєму дебютному відекліпі на пісню “Кінопроби“. Зйомки відео проходили у рідному для музикантів Калуші на закинутому промисловому складі під керівництвом режисера і кліпмейкера Михайла Дрогомирецького.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *