RIYA – Сильна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

RIYA – Сильна (Лірик-відео)

Молода співачка Валерія Наливайко, знана на псевдо RIYA, презентує офіційне лірик-відео «Сильна» до пісні зі свого дебютного студійного альбому «ЕйфоRiya». Наразі сама платівка доступна лише для придбання за допомогою iTunes чи Google Play, тому трохи пізніше, коли музичний контент альбому стане доступним ще і для вільного прослуховування онлайн, ми познайомимо вас ближче із цим релізом.

«У цієї композиції була початкова назва «Відпусти мене», а назва «Сильна» з`явилася під час роботи над демкою. Саунд-продюсери завжди питають мене, як назвати проект демки, коли однозначної концепції пісні ще не видно. На рівні відчуттів ця пісня для мене і є сила: сила відрізати всі пута, які тягнуть на дно і всіх тих, з ким не по дорозі. Тому ця назва і закріпилася остаточно за піснею. Іноді ту любов, яку ми даруємо, можуть просто безжально розтоптати, або дати нам у відповідь те, що любов’ю не зветься. Я хочу, щоб ця пісня допомогла всім дівчатам, які зараз стоять на розпутті стосунків і почуттів, додала їм впевненості у своїх діях вчинити правильно. Скажу з власного досвіду: дисонансні стосунки, коли що не день – сварка, сльози і образи – допомагають лише писати трагічні пісні, а не жити щасливо», – поділилася з читачами «Нотаток» RIYA.

Лірик-відео до цїє особистісної роботи знімав режисер Олег Дубровський протягом двох днів. Складність і особливість даного ролика у його форматі – 3D фотографії оживають у кадрі.

Цікаво, що пісню і відео «Сильна» вже встигли оцінити не тільки прихильники виконавиці, але і визнані колеги Рії по музичному цеху. Відтак, наприклад, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя опублікував ролик на своїй сторінці у Facebook із таким супровідним текстом: «Послухав я тут одне лірик-відео. І пишу Виталію Пастуху (продюсер співачки, – прим.), що за відчуттями ця пісня – потенційний народний хіт, як «Двічі в одну річку не ввійдеш» Юлії Бодай. І аранж смачний. Тільки треба дати людям почути і «розслухати» гарненько трек з ефірів радіо і телевізора. А він мені у відповідь – сміється. Каже, що навіть М2 не бере відео в ефір. Я й раніше сумнівався у своїх музичних смаках і здатності відчувати «хітовість». А тепер взагалі впасти в депресію, шолє?) Тільки от мотив приспіву зараза із голови чомусь не вилазить…»

RIYA – Сильна

RIYA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класна пісня!Вже наспівую час від часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *