RIYA – Полюси
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

RIYA – Полюси (Кліп)

Молода поп-виконавиця RIYA (Валерія Ниливайко) оприлюднила свою нову відеороботу до запального треку «Полюси», де співачка, за підтримки професійних танцівників, продемонструвала власний танцювальний потенціал. Режисером ролика виступила Інна Грабар, пліч-о-пліч із якою працювали Євген Ушаков (DOD), Дарья Гладченко (продюсер), Юлія Сахневич (хореограф), та інші.

«Ця мить настала – кліп «Полюси» вже у мережі! Це надзвичайно хвилюючий момент, адже у пісню і кліп ми вклали неймовірну дозу енергії, почуттів, драйву і позитиву! Я неймовірно вдячна моїй мегаталановитій і суперкрутезній команді! І для нас дуже важлива думка кожного з вас, ваші лайки і поширення! Бо ми працюємо саме для вас!» – пише у Facebook RIYA.

Варто зазначити, що глядачі одразу ж відгукнулися на заклик виконавиці і почали активно залишати відгуки у мережі: «Трек українською. Нічогенькі дівчата. Хороші автомобілі. Однозначно лайк»; «Помітно, що це якісно новий рівень»; «Пісня супер, кайфова! Випадково почула її на радіо, вперше стикаюся з Вашою творчістю. Дуже сподобалось». Долучайтеся до обговорення і ви!

Свіжий кліп «Полюси» став загалом вже четвертою роботою у відеографії RIYA, а сама композиція, разом із ще декількома раніше оприлюдненими піснями, увійде до дебютного альбому юної співачки, який побачить світ вже восени 2018 року. Слідкуйте за подальшими новинами.

RIYA – Полюси

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *