RIYA – Паралелі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

RIYA – Паралелі (Сингл)

Чуттєва інді-поп новинка під назвою «Паралелі» від молодої виконавиці Riya та музикантів її авторського проекту нарешті побачила світ! Пісня, яка була написана фронтвумен колективу Валерією Наливайко близько року тому, очікувала на свій зірковий час цілих дванадцять місяців, аж ось, нещодавно, співачка та її авторка наважилася поділитися треком з широким слухацьким загалом.

«Це пісня-одкровення. «Паралелі» – це пісня-стан, коли думки про людину, яка змушує твоє серце битися скоріше, просто зводять з глузду розумінням, що ви ніколи не будете разом, і відтепер ви – паралелі, змушені йти по життю поруч, але не перетинатися у коханні», – розповіла нашому сайту засновниця проекту Riya.

Зазначимо, що indie-pop формація Riya, яку, до речі, дехто з меломанів міг запам’ятати за участю у минулорічних відборах до Євробачення, Нової Хвилі та Слов’янського базару, наразі активно працює над поповненням авторського репертуару, водночас відшуковуючи цікаві та нешаблонні елементи звучання. Вже зовсім скоро Валерія Наливайко, музиканти її гурту та саунд-продюсер Павло Драч (знаний своєю співпрацею з Гайтаною, «Парою Нормальних», Дашею Коломієць та іншими), порадують слухачів наступними прем’єрами. Зокрема, музична команда планує незабаром розпочати зйомки нового офіційного кліпу на пісню «Чайка». Не попустіть!

ЗавантажитиRIYA

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Переслухав тут її пісні — приємно, що на ниві української музики є така співачка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *