RIYA – Обіцяй
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

RIYA – Обіцяй (Лірик-відео)

Молода співачка Riya презентувала новий (четвертий за ліком) трек під назвою «Обіцяй», який увійде до дебютного альбому виконавиці. Загальна робота над композицією тривала більше півроку, поки вона з продюсером Віталієм Пастухом та саунд-продюсерами Павлом Драчом і Сергієм Коеном шукали цікаве звучання для новинки.

«Цією піснею я відкриваю світ в собі і світові себе! Не скажу, що в пісні нова я – та ж романтика і ліризм, але є дещо, що вирізняє її з-поміж інших. Сподіваюсь, це відчує кожен слухач. Я називаю її першою весняною ластівкою – вона добра, світла, із хвилюючим передчуттям кохання, романтики та ніжності. Також наголошу, що мій майбутній альбом буде різноманітний, тож передбачити його настрій і звучання по одній пісні неможливо», – заінтригувала слухачів співачка Riya, вона ж Валерія Наливайко.

Як і всі раніше презентовані композиції, «Обіцяй» також є авторською історією співачки. Але, що цікаво, ця пісня могла так і залишитись ненаписаною, якби не один сон. «Куплети народились миттєво, а от приспів я все ніяк не могла написати. Було кілька варіантів тексту і мелодій, але мені вони не чіпляли душу. І якось серед ночі, буквально крізь сон, в моїй голові почало пульсувати слово «обіцяй». Я вирішила не втрачати цього шансу, сіла за клавіші і через кілька хвилин приспів вже звучав», – поділилась історією написання Riya.

Додамо, що реліз нової пісні юної співачки відбувся не тільки лише у самому аудіо-форматі, адже до треку також було долучено офіційне лірик-відео (автор Олександра Кушнарьова). Що стосується самої композиції, то вона вже доступна для купівлі на більшості популярних веб-сервісах.

Українська музика: RIYA – Обіцяй

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *