RIYA – Не боюсь
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

RIYA – Не боюсь (Сингл)

Із радістю ділимося з усіма поціновувачами особливого романтизму української музики новим студійним синглом інді-поп виконавиці на псевдо RIYA (Валерія Наливайко) під назвою «Не боюсь»! Дана композиція поклала символічний початок спільній роботі співачки та продюсера Віталія Пастуха, який розгледів у згаданій композиції особливу родзинку, запропонувавши Валерії приділити пісні належну увагу та дістати її з імпровізованої «творчої шухлядки», де вона очікувала на момент свого оприлюднення останні півроку. Запис твору відбувався на студії «АртБрілліанс» (Київ) під керівництвом звукорежисера Павла Драча.

«Перед вами історія про те, як жінка віддає своє серце тому самому єдиному і йде за ним, історія про особливе почуття довіри, яке прагне відчути кожна людина. «Не боюсь» – це справжня ода всім закоханим, гімн всесильного щасливого кохання. Адже коли між двома серцями народжується почуття, створюється окремий світ лише для двох, а всі негоди і негатив стають непомітними дрібничками. Бо разом з коханою людиною абсолютно нічого не страшно!» – коментує для «Нотаток» свою роботу RIYA.

Офіційна інтернет-прем’єра треку «Не боюсь» відбулася сьогодні, 24 квітня 2017 року, а вже зовсім скоро відбудеться також прем’єра супровідного відео до згаданої композиції. RIYA та її знімальна команда вже завершили практично всі роботи над кліпом, тому очікувати на оприлюднення музичної міні-стрічки можна буквально з дня на день.

Українська музика: RIYA – Не боюсь

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *