RIYA – Не боюсь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

RIYA – Не боюсь (Кліп)

Молода поп-виконавиця Валерія Наливайченко, або ж просто RIYA, продовжує активно займатися творчою діяльністю і сьогодні, 12 червня 2017 року, готова презентувати чергові результати даної роботи. Відтак, всі прихильники української музики відсьогодні мають можливість ознайомитись з дебютним відеокліпом співачки до пісні «Не боюсь», яка близько місяця тому була оприлюднена у мережі в якості веб-синглу. Візуалізувати композицію взялась студія Manifest Production на чолі з Дмитром Маніфестом та Дмитром Шмураком.

Зйомки кліпу «Не боюсь» проходили на трьох локаціях та тривали 27 годин, а основною родзинкою кліпу стали дзеркала – у знімальному процесі їх було задіяно аж 40 штук, що дозволило створити потрібну містичну атмосферу на кожній з локацій (у київському лісі, на даху на Подолі та в Малій опері на Куренівці).

Як згадує артистка, того дня погода видалась холодною. Співачці довелось проявити витримку, адже переважна більшіть локацій розташовувалась на вулиці, а RIYA була вдягнута у легкі сукні. «Було дуже важко, але одночасно цікаво та якось магічно. Дзеркала, танцюристи, біль в тілі через холод… все це зливалося в одну ріку вражень та емоцій. Але на які жертви не підеш заради результату. Ця пісня про те, що з коханою людиною нічого не страшно. Думаю, в кліпі нам вдалось відобразити цю історію», – розповідає RIYA.

Додамо, що більше детальної інформації про саму композицію «Не боюсь» ви можете дізнатися на нашому сайті за наступним лінком.

Українська музика: RIYA – Не боюсь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *