Лови Кайф
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

RIYA – Лови Кайф (Кліп)

Маємо для вас новини від молодої української співачки Рії (Валерія Наливайко), яка днями презентувала загалу свою нову відео роботу під назвою «Лови Кайф». За словами дівчини, це справжнісінькі ліки від осінньої хандри, здатні зарядити глядача бадьорістю та життєлюбною енергією завдяки своїй світлій енергетиці, танцювальним ритмам та літній атмосфері.

І хоча у відео чітко прослідковується ностальгія за літнім дружнім відпочинком, знімали його вже у вересні, на натуральних локаціях під Києвом – у Буському каньйоні та на Київському морі . Відтак знімальній команді кліпу «Лови Кайф» доводилось по декілька годин проводити у воді у вже прохолодну вересневу погоду та буквально підкорювати гірські схили у каньйоні.

Режисер кліпу Олег Дубровський втілив у відео ідею дружби, завдяки якій будь-які перепони у житті не страшні, а саме життя набирає повноту і сенс. У роботі йому допомагали оператор Павло Лихота, лінійний продюсер Едуард Євтушенко, стиліст Ольга Шітова та інші. «Це не просто пісня та яскраве відео! Це ліки проти осінньої депресії!» – говорить продюсер співачки Віталій Пастух.

Як зазначала сама Riya, так вже трапилося, що зйомки кліпу на її найкоротшу за тривалістю пісню тривали чи не найдовше з усіх її попередніх відеоробіт. «Це були неймовірні, дуже емоційні два дні. Ми стільки душі, зусиль та емоцій вклали у це відео! Мені дійсно пощастило з партнерами по знімальному майданчику, з якими ми спеціально не грали дружбу задля кадру, а дійсно зблизилися, тому всі продемонстровані нами емоції є щирими», – каже виконавиця.

Прем’єра новинки відбулася в ефірі музичного телеканалу М2 у рамках шоу М2 FRESH.

Українська музика: RIYA – Лови Кайф

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *