RIYA – Чайка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

RIYA – Чайка (Сингл)

Пропонуємо вам ознайомитись із романтичною прем’єрою від молодої інді-поп виконавиці під псевдо Riya, яку було презентовано інтернет-спільноті буквально декілька годин тому. До вашої уваги зовсім свіжий авторський сингл під назвою «Чайка», що став другим за ліком україномовним релізом музичного проекту, слідом за твором «Паралелі». Авторство слів і музики новинки належить засновниці формації Валерії Наливайко.

У пісні «Чайка» на слухача очікує змальований автором алегоричний океан, під образом якого маскується почуття кохання, а чайка над водоймою – це самотній мандрівник життєвим шляхом, чиї відчуття, біль та переживання закрутили фабулу твору. «Океан не лише дає життя, почуття наповненості, а й у бурях спонукає до боротьби за це саме почуття. І лише від нас і наших коханих людей залежить як довго і красиво ми будемо летіти над нашим спільним океаном, і чи здамося, склавши крила, припинивши боротьбу за кохання і життя», – йдеться в анотації.

«Чайка» стала черговим творінням тандему Рії і саунд-продюсера Павла Драча. Не зважаючи на всю поверхневу драму, вона все ж таки про силу і витривалість людини, котра попри все на світі любить і хоче любити.

Окрім численних меломанів, новинку від Riya встиг також вподобати один із головних ньюсмейкерів цього тижня (ну принаймні на нашому сайті), лідер гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець. Він залишив свій позитивний відгук на сторінці Riya у соціальних мережах, а ви, за бажання, можете також наслідувати його приклад та описувати свої враження від «Чайки», адже feedback зі слухачами – явище надзвичайно важливе для будь-якого артиста.

Завантажити

 


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *