Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ріплей – Крізь Сон (Lounge-версія пісні)

Надихнувшись прийдешнім весняним теплом, лучани з гурту «Ріплей» представили своїм прихильникам оновлений lounge-варіант пісні «Крізь сон», яка увійшла в останній EP гурту під назвою «Хвилини До Літа». Як розповіли музиканти, вони не ставили перед собою задачу вдосконалити пісню, а просто хотіли вдихнути у неї легший та романтичніший настрій, замінивши потужну гітарну основу звучанням клавішних та зробивши більш спокійною партію ударних. До того ж вони вирішили приправити все це ніжним та милозвучним вокалом.

«Ідея створити нове аранжування пісні «Крізь сон» виникла у нас доволі спонтанно, після участі у цьогорічному фестивалі «Lviv Acoustic Fest», де ми виконали її легше та ніжніше. Ми подумали, що такі експерименти є досить цікавими, і нам варто побавитися зі звучанням та зрештою записати пісню в оновленому аранжуванні. Над цим працювали не лише учасники гурту, а й уся наша творча тусовка. І ось, нарешті пісня готова. Дякуємо друзям за творчий супровід і шанувальникам за любов, адже без вас усіх не було би нас!» – розповіла фронтвумен «Ріплей» Маргарита Тишкевич.

Додамо, що наразі «Ріплей» активно працюють над матеріалом майбутнього повноформатного альбому, який, за словами музикантів, цілком може бути просякнуто такою самою легкою і ніжною атмосферою, як і новопредставлена версія пісні «Крізь сон».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *