Ріплей - Хвилини до літа
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ріплей – Хвилини до літа (Сингл)

У творчому доробку луцького гурту «Ріплей» поповнення – музиканти виклали у мережу свій новий міні-альбом під назвою «Хвилини до літа». Він став другим студійним релізом формації слідом за лонг-плеєм «Мікрокосм», презентованим у 2012-му році. EP вмістив у собі шість абсолютно нових композицій із характерним літнім присмаком, серед яких знайшлося місце і для пісні «Вірити в любов», записаної у співпраці із композитором та піаністом Єгором Грушиним, який нещодавно став повноправним учасником іншого луцького гурту – «Фіолет». Також на міньйоні для слухачів доступна англомовна версія вищезазначеної композиції, яка до того ж стала першим треком для «Ріплей», записаним англійською мовою.

Нагадаємо, що не так давно лучани презентували до цієї ж пісні офіційне live-відео, записане на репетиційні базі гурту. Ролик анонсує майбутні концерти колективу, які відбудуться в Ужгороді, Мукачеві, Львові та Луцьку 25, 26, 27 квітня і 10 травня відповідно. Переглянути ж саме відео ви можете за наступним посиланням.

Повертаючись до самої платівки «Хвилини до літа», варто зазначити, що записували її музиканти на столичній студії «Звукоцех», а допомогав їм ще один учасник гурту «Фіолет» – Микола Тимощук, який працював над зведенням ЕР. «Я запропонував гурту співпрацю спонтанно, їх зацікавили мої ідеї і ми почали працювати. У цілому результат, як на мене, вийшов цікавим, різноплановим та по-своєму новим для України», – розповідає він.

Учасники «Ріплей» також висловлюють щиру подяку задіяним у записі музикантам – В’ячеславу Короткому (бас), Валентину Миронюку (барабани) та вже згаданому раніше Єгору Грушину (рояль).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *