Ріплей - Хвилини До Літа
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Ріплей – Хвилини До Літа (Кліп)

Учасники поп-рок гурту «Ріплей» з мальовничого міста Луцьк відзняли яскраве й по-справжньому літнє відео на титульну композицію зі свого нещодавно презентованого міні альбому із однойменною назвою «Хвилини до літа». Новий кліп став другим у відеографії молодого гурту. Головна ідея музичної стрічки полягає у тому, що справжнє літо можна створити будь-де та за будь яких обставин, головне мати у душі світлий настрій і щире бажання.

І зовсім не важливо, чи ти знаходишся на морському узбережжі, чи біля львівських фонтанів, як то відбувається за сюжетом кліпу. Всі охочі львів`яни, а також гості старовинного міста Лева мали змогу зануритись у лагідну й дружню атмосферу теплої пори року, потрапивши у кадр нового кліпу «Ріплей». Для цього необхідно було лише залишити заявку на офіційній сторінці колективу у соціальній мережі. Дуже символічно, що прем`єра відео «Хвилини до літа» відбулася саме у перший календарний день літа.

Так само, як і над першим атмосферним відео лучан під назвою «Спогад», над новим кліпом працював режисер Андрій Приймаченко. «З тих міст, де мені доводилось знімати, Львів – найдружніше до зйомок. Ну де би ще мер особисто вийшов подивитись на цілком несанкціоновану раптівку?» – Розповів він. До речі, Андрій Садовий не тільки з цікавістю слідкував за подіями, а й сам став їх учасником.

Учасники гурту «Ріплей» висловлюють щиру подяку всім, хто допомагав у створенні нового кліпу, всім тим, хто приймав участь у зйомках, а також вже згаданій міській владі Львова.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *