Ріплей - Єдина
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ріплей – Єдина (Сингл)

Луцькі музиканти з гурту «Ріплей» завершили роботу над своїм новим синглом – піснею під назвою «Єдина», яка вже зараз доступна для вільного завантаження в Інтернеті. У новій композиції було використано нетипове для колективу звучання акордеону, яке тим не менш вдало доповнило загальну атмосферу нової композиції, додавши їй цікавої музичної родзинки. На акордеоні грав запрошений луцький музикант Михайло Дудай. Також у записі треку приймав участь ще один запрошений учасник – бас-гітарист нового проекту Сашка Положинського «Був`є» Вячеслав Короткий.

Нова композиція, яка є першою ластівкою з нової студійної платівки гурту, змушує з нетерпінням очікувати на реліз майбутнього повноформатного альбому «Ріплей», який обіцяє бути багатим на несподіванки.

«У цей складний для нашої країни час, дуже важливо бути дійсно єдиними. Адже Україна – це наш дім, в якому всі ми зросли. Давайте ніколи не будемо це забувати і кожного дня доводитимемо це вчинками. Можливо, мінімальними, але такими, які вміємо робити найкраще», – зазначила вокалістка «Ріплей» Маргарита Тишкевич.

Запис пісні «Єдина» відбувався на студії звукозапису Романа Сороки, на якій було записано і перший студійник «Мікрокосм» молодого луцького гурту, який, до речі, нещодавно відзначив своє чотирьохріччя.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *