Ringil – Холод
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ringil – Холод (EP)

Днями офіційно відбувся дебют молодого харківського альт-рок гурту Ringil в українському медійному просторі з його першим студійним міні-альбомом, що отримав назву «Холод». Своє місце у трек-листі свіжого EP-релізу отримали як абсолютно нові композиції команди, так і пісні, що вже оприлюднювались раніше у якості окремих інтернет-синглів. Зокрема, до останніх можна віднести треки «Холод», «Плеяди», а також «Тінь Окутує Мене». Автором тексів та мелодики виступив вокаліст гурту Ярослав Скороденко. Загалом до міні-платівки потрапило сім авторських творів молодої формації, історія якої, до речі, тільки-но розпочалася минулого року.

«У цьому альбомі ми прагнули скласти до купи музичні часточки від кожного з нас, які згодом слухач зміг би наново розібрати та віднайти близьку для себе частинку. Основним завданням релізу «Холод» було донести загалу своє бачення музики, поділитися з меломанами внутрішніми переживаннями, а також знайти однодумців, яких зацікавить наша музика. Ми хотіли би подякувати всім тим, хто нам допомагає та постійно підтримує, а особливу вдячність адресувати звукорежисеру EP Метью Ракутуарисону, який зробив величезний вклад у його створення», – розповіли «Нотаткам» учасники Ringil.

Новий міні-альбом гурту Ringil наразі можна вільно послухати в Інтернеті, або ж офіційно придбати, сплативши символічну суму за допомогою сервісу Bandcamp. До того ж, зібрані з продажу матеріалу кошти хлопці планують пустити не куди-небудь, а витратити на створення свого першого відеокліпу до однієї з композицій міньйону, а також записати ще декілька синглів.

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *