Riffmaster та Сашко Положинський – Земля (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Riffmaster та Сашко Положинський – Земля (Сингл)

Прем’єра від Сашка Положинського та столичного гурту Riffmaster. Пісня під назвою «Земля» розповідає про теперішню не просту ситуацію на теренах нашої Батьківщини та присвячується сучасним українським героям, які просто зараз боронять нашу землю.

«Коли я писав текст цієї композиції, я бачив в уяві образи наших вояків, про яких постійно читав безліч новин, дописів та статей, дивився фото і відео-репортажі. Фактично, текст було написано майже одразу, але все це я відчував, бачив та пропускав крізь себе», – розповів Сашко Положинський.

Пісня «Земля» була написана спеціально для солдат у зоні АТО і є своєрідною подякою за їх безстрашність та патріотизм, які їм доводиться показувати на ділі кожен день.

Цікаво, що музикантів попросили написати цю пісню представники Міністерства Оборони України, ініціатива яких дуже сподобалась хлопцям. Тож вони своїми силами записали пісню «Земля» і найближчим часом планують відзняти на неї відео кліп. Наразі відомо що режисером музичної міні-стрічки виступить відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов.

Ця пісня є дуже особливою як для хлопців з гурту Riffmaster, так і для самого Сашка, адже всі вони мають знайомих і друзів у зоні АТО, за яких вони кожен день неабияк переживають й одночасно пишаються ними. Саме тому «Земля» вийшла такою чесною, щирою та емоційною. «Хороші пісні завжди потрібні. Мені здається, що наша нова пісня вдалася саме такою. Тож чим більше буде правильних, щирих і чесних композицій – тим краще. Головне, щоб всі вони йшли від душі, а не від розрахунків. Наша – від душі», – підсумував лідер гурту «Тартак».

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. yarik1378 says:

    надзвичайно актуально,круто І красиво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *