Riffmaster – Сенс
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Riffmaster – Сенс (Кліп)

Рок-гурт Riffmaster днями оприлюднив свій новий патріотичний кліп до пісні «Сенс» (друга назва «Воїни через віки»). Зйомки проходили за підтримки Content Film Group, а режисером та за сумісництвом оператором свіжого відео виступив Юрій Рудий.

«Друзі, це одна з моїх найкращих робіт! Чому так? Тому що ми вклали у цей проект не тільки кошти, але і частинку душі… Я в свою чергу щиро дякую усім, хто прийняв участь у реалізації цього творіння. А що стосується якості, то тут вже вирішувати Вам, мої друзі! Буду вдячний за критику!» – пише у соціальних мережах режисер.

«Ось ми і презентуємо наше нове відео на пісню «Сенс». У ньому ми показуємо весь період історичного становлення нашого сучасного спецпризначенця, українського воїна. Ми одразу ж зачепилися за цю ідею, але у нас було багато різних нарисів та ідей стосовно її форми подачі. Попередньо це відео планувалося досить емоційним, але ми вирішили відкинути цифри про наші болючі втрати і показати інформацію саме про українські перемоги. Ми навіть запросили до співпраці історика. Кліп починається словами Симона Петлюри «Наші мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло – незалежна українська держава – перетвориться на дійсність» і символічно закінчується фразою «боротьба триває», – розповів Андрій Антоненко, фронтмен команди Riffmaster.

За словами Андрія, він дуже хотів екранізувати пісню «Сенс» з самого початку її існування і коли йому надіслали фінальний монтаж кліпу, він був дуже вражений, насамперед емоційно – музикант охрестив свої емоції після перегляду як «комок у горлі».

Українська музика: Riffmaster – Сенс

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *