Riffmaster feat Сашко Положинський – Земля
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Riffmaster feat Сашко Положинський – Земля (Кліп)

Спільна пісня Сашка Положинського та київського гурту Riffmaster під назвою «Земля», яка за досить незначний термін свого існування вже встигла полюбитися багатьом українським слухачам, нещодавно отримала своє візуальне відображення. Кліп на неї відзняв відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов.

Знімальний процес відбувався у столичному «Зеленому Театрі» і тривав один день. На сторінках своїх офіційних соцмереж, музиканти висловили щиру подяку працівникам «Громадського TV» за надані для використання у кліпі додаткові відеоматеріали.

«Це відео про сьогоднішню війну в Україні. Про те, як наша держава, наш народ, наші солдати відстоюють свою свободу, честь і незалежність, захищають свою землю від окупантів і терористів з Росії. Кліп «Земля» знятий для підняття бойового духу солдат, для всіх тих, хто небайдужий до долі України, для тих, хто воює і захищає її, і для тих, хто зовсім не знає, що тут відбувається…» – зазначив лідер Riffmaster Андрій Антоненко.

У свою чергу Сашко Положинський розповів про процес написання цієї пісні: «Коли я писав текст, я бачив в уяві образи наших вояків, про яких постійно читав у новинах, різних дописах в Інтернеті, дивився фото і відео-репортажі. Фактично, текст було написано майже одразу, але все це я відчував, бачив та пропускав крізь себе». Додамо, що Сашко Положинський і гурт «Тартак» долучились до багатьох інших українських музикантів, відігравши серію концертів для наших військовослужбовців у зоні АТО.

Цікаво, що сама ідея створення такої пісні належить працівникам Міністерства оборони України, які звернулись до музикантів з проханням записати композицію на підтримку українських воїнів з АТО. Звісно що музиканти не могли проігнорувати таку пропозицію і майже одразу взялися до роботи, результати якої наразі перед вами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *