Річард Бренсон – До біса все! Бери й роби!
Аудіокниги

Річард Бренсон – До біса все! Бери й роби! (Аудіокнига)

Всі хороші книги про бізнес, на мій погляд, можна розділити на три нерівномірні частини: цікаві, корисні і книги Річарда Бренсона. Бренсон не дасть вам знань, швидше за все, не поділиться досвідом, плюс до всього, читаючи його книги, ви будете постійно ловити себе на думці «Ей, а я міг би написати не гірше!». Все це, втім, не скасовує очевидного факту : мало які бізнес-видання можуть зрівнятися з творами Річарда Бренсона по здатності надихати і мотивувати.

Для того щоб зрозуміти, про що пише Бренсон в своїй книзі «До біса все! Берися і роби! »(вид.« Альпіна Бізнес Букс », 2006), потрібно представляти, чим взагалі він займається. А займається він, судячи з усього, всім. Сер Річард Бренсон – мільярдер, засновник корпорації Virgin, в яку входять авіакомпанії, видавництва, супермаркети, горілчаний бренд, радіостанції, студія звукозапису, служба прокату лімузинів і величезна кількість інших компаній у всіх мислимих і немислимих областях бізнесу.

Конкуренти не розуміють і бояться його. Керівник однієї з конкуруючих компаній відгукувався про Бренсона приблизно так: «Якщо чесно, то Бренсон – це ніби хіпі з 60-х, в той час нас спеціально вчили бути бізнесменами».

Сьогодні у Бренсона нова idee fixe – він марить космічними польотами. Його компанія Virgin Galactic планує щорічно відправляти в космос по 500 чоловік, кожен з яких заплатить за квиток 200 тисяч доларів.

Про те, як він всього цього домігся, Річард Бренсон і розповідає у своїй книзі. У дев’яти розділах Бренсон описує своє дитинство і відносини з батьками, шлях в бізнес, що почався з видання студентського журналу, розповідає історії про те, як звільнення його найкращого друга врятувало їх дружбу, і як покупка тропічного острова сприяла розширенню його бізнес-імперії.

Важливо розуміти, що Бренсон не пише підручник з менеджменту і не вчить заробляти мільйони. «У мене немає секретів, – каже сер Річард. – У бізнесі не існує правил, яким можна слідувати. Я просто не покладав рук і, як завжди, вірив, що можу домогтися свого. Але найбільше я все-таки намагався жити весело ».

Напевно, це головне, чого кожен з нас може навчитися у ексцентричного мільярдера. Захопившись побудовою кар’єри, ми якось забули про те, що потрібно ще встигати отримувати задоволення від життя. І Річард Бренсон, хитро примружившись, нагадує нам про це.

Річард Бренсон – До біса все! Бери й роби!
Мова: українська

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *