Reve ta Stohne – Mythologia
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Reve ta Stohne – Mythologia (Альбом)

Пропонуємо до ознайомлення 7 треків у стилі шаманського етногранжу від столичного експериментального проекту Reve ta Stohne, які увійшли до вистражданого дебютного альбому Mythologia. Ще у 2016 році музиканти публікували заяву про фактичне завершення роботи над релізом, але, врешті-решт, через комплекс різних обставин сталося так, що платівка побачила світ вже у лютому 2018 року.

Звукорежисером релізу виступив Володимир Приходько. «Попри численні перепони і заковики, запис нашого альбому Mythologia нарешті фіналізовано аранжувальними партіями ситару (струнний музичний інструмент, який часто використовується для виконання індійської класичної музики, – прим.) від Олекси Кабанова та кобзи від нашого вокаліста/гітариста Євгена Слов’янова. Ми щиро вдячні Міжнародній Організації з Міграції та Королівству Нідерланди за люб’язно надані кошти, що пішли на запис платівки, студії та музичній школі Never give up (запис, зведення та мастеринг, – прим.) за дружні умови співпраці та всебічну допомогу», – рапортують у соціальних мережах учасники проекту.

За словами музикантів, лонг-плей зібрав у собі треки про життя-буття, нонконформізм, традиції, дух і містику. Наразі весь пісенний матеріал платівки хлопці виклали для прослуховування на сервіс Soundcloud, а незабаром він також має з’явитися чи не на всіх музичних онлайн-сервісах.

Додамо, що раніше Reve ta Stohne також оголошували про завершення своєї концертної діяльності, але із появою платівки Mythologia це рішення було переглянуто – наразі музиканти вже розпочали серію концертних виступів на підтримку альбому. Слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

Українська музика: Reve ta Stohne – Mythologia

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *