Ретровай - Не озирайся
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ретровай – Не озирайся (Сингл)

Львівський гурт «Ретровай» випустив сингл з майбутнього альбому Inter nos («Між нами»), який отримав назву «Не озирайся». Пісня була написана ще у 2019 році, але нове життя отримала під час повномасштабного вторгнення у 2022, коли вокаліст гурту Дмитро Козак перебував на запорізькому напрямку в складі підрозділу Збройних сил України.

На думку учасників гурту, пісня «Не озирайся» розповідає нам відверту історію стосунків закоханої пари. Лірика цього музичного твору спонукає слухача пірнути в глибини й потаємні закутки стосунків: де почуття, де відданість, де бажання бути разом, не зважаючи ні на що. Акцент та фундаментальна основа пісні полягає в тому, аби нагадати слухачам, яким надважливим є момент щастя, що розділяють двоє в парі. Яким натхненним може бути складне кохання в усій своїй простоті. З часом, стосунки можуть розвиватися, змінюватися, інтегрувати з одного статусу в інший. Але основою будь-яких щасливих стосунків є щирість і відкритість партнерів до бачення спільного майбутнього. Любов, в усіх її проявах та барвах — як рушійний елемент стосунків, який так і шепоче: «Не озирайся назад…», адже попереду у нас ще стільки прекрасного.

Ретровай - Не озирайся

Додамо, що гурт «Ретровай» існує з 2016 року. Чому «Ретровай»? Саме слово походить від французького Retrouvailles, що означає радість, відчутну при зустрічі після довгої розлуки з друзями. Гурт на даний час має випущені 2 ЕP альбоми: «Вокзали» (2018) та «Альба» (2021). Учасники гурту: Дмитро Козак – вокал, гітара. Владислав Чигура – барабани, перкусія. Євген Семиволос – соло гітара, бек-вокал.

Ретровай – Не озирайся
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *