Ретровай - Inter Nos | Між нами
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ретровай – Inter Nos | Між нами (EP)

Музика. Цей вид мистецтва завжди ніс в собі унікальну могутність, торкаючись глибин душі, підсилюючі давні й відомі почуття, зароджуючи нові емоції, даруючи свіжий ковток повітря звучанням мелодії та глибинними текстами.

Любов. Ця потужна сила, яка долає будь-які труднощі на своєму шляху, якщо у неї свято вірити й берегти, якщо розуміти її цінність та плекати її без зупину.

Реальність. Сучасний світ – це суміш з перешкод та випробувань. Це квест, який кожен з нас зобов’язаний пройти, долати щодня, щосили, маючи ціль, мету і віру.

Що ж спільного є між музикою, любов’ю та реальністю? Що схожого чи відмінного, що близького чи зовсім чужого? Який вплив на наш світ мають ці три компоненти життя? Ці та інші питання глибинно досліджуються у музичному міні-альбомі гурту «Ретровай» «Inter Nos | Між нами».

Центральною темою альбому є саме любов: з усіма її фундаментальними і похідними цінностями, почуттями й думками. Кожна пісня – це оголена емоція, яку проживає головний герой історії. Це історія кохання під час війни, історія випробувань, злетів та падінь в стосунках. Лірика альбому «Inter Nos | Між нами» – не просто вигадка чи політ фантазії, а щира, справжня, реальна душевна розповідь про труднощі, проблеми та скрутні шляхи, які долаються виключно завдяки любові, заради любові, в ім’я любові. І мова не лише про партнерську й романтичну любов двох людей, а й любов в контексті більш широкому: любов між друзями, любов в сім’ї, любов до того, що робиш щодня чи чому приділяєш мало часу, за його браком. Любов – як засіб, спосіб, рушійна сила життя. Саме це й закладено у тексти та музику альбому «Inter Nos | Між нами».

Ретровай - Inter Nos | Між нами

Проникаючись у кожну з пісень, – можна піймати й пізнати щось своє, глибинне. Тут і про страх, і про його подолання; тут про любов та біль від її браку; тут про силу духу та про безсилля.. Та завжди варто пам’ятати, що навіть в глибокій темряві завжди розсіюється світло, як і тепло наших сердець не пробиває холод переживань та злісних думок.

Про любов, яка долає усе. Про реальність, яку значно легше проживати – люблячи. І про музику, яка єднає серця, які б відстані та перешкоди не траплялись на шляху. Альбом гурту «Ретровай» «Inter Nos | Між нами» розповість вам історію, яка не залишить вас байдужими.

Додамо, що на початок повномасштабного вторгнення один з учасників гурту Дмитро Козак прийняв рішення піти на війну, використовуючи свій попередній досвід військової служби (проходив службу у ЗСУ з 2019 по 2020 роки). Також слід зазначити, що басист колективу Микола Хільчук (період 2018-2022 роки) прийняв рішення про припинення свого творчого шляху вже на момент відсутності Дмитра. Гурт прийнявся робити все можливе під час війни. Соло гітарист Євген Семиволос виконував волонтерську місію із забезпеченням тимчасово переселених осіб харчуванням, барабанщик Владислав Чигура допомагав програмно як працівник ІТ сфери. Гурт планував на весну 2022 випускати альбом, який нажаль не мав шансу на реалізацію. Матеріали записаних пісень були втрачені по збігу технічних обставин. Самі учасники вникли не в музичну діяльність, а в допомогу нашій державі. Тому, за можливості, впродовж 2022 та 2023 року вони робили все, щоб альбом записати з нуля. Більша частина роботи над майбутніми піснями проходила дистанційно, або за можливої присутності Дмитра під час службових відряджень у Львові. Коли така можливість була, процес запису відбувався на студії Africa Records за Львовом, зазвичай вночі.

Ретровай – Inter Nos | Між нами
Apple Music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *