Ретровай – Ти і я
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ретровай – Ти і я (Сингл)

Молодий львівський гурт «Ретровай», назва якого походить від французького слова Retrouvailles (радість зустрічі після довгої розлуки), презентує свій новий студійний сингл «Ти і я».

«У пісні «Ти і я» переплітається любов, переживання, розлука. На нашу думку, дуже важливим є вміння відпускати все негативне та неприємне, згадуючи тільки найкраще при зустрічі. По суті, це такий мікс ідеї пісні з ідеєю назви гурту. Басист і вокаліст нашої команди додали нотку своїх цьогорічних життєвих змін, відчуттів та переживань у текст композиції. Впродовж весни та літа ми всі плідно працювали над музикою, нам хотілося передати відповідну атмосферу як звуками, що присутні в пісні, так і музикою. Записувалась у Львові на Re.Music records та NonSound Studio», – коментують учасники команди «Ретровай».

За словами музикантів, наступним їхнім задумом є видання міні-альбому під назвою «Вокзали», який би поєднав у собі романтику та притаманний львівський темперамент. До майбутнього ЕР увійдуть чотири треки колективу, а його реліз має відбутися вже наприкінці листопада.

Ретровай – Ти і я

Ретровай у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *