Retro21 – Чекати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Retro21 – Чекати (EP)

Тріо житомирських музикантів під назвою Retro21 записали та виклали у мережу свій перший акустичний шеститрековий EP-реліз, що дістав назву «Чекати». Запис нового міні-альбому відбувався на місцевій студії звукозапису BLstudio. Авторство текстів презентованих композицій належить вокалісту гурту Олександру Календі, а музичну складову матеріалу хлопці формували разом, компонуючи спільні ідеї та задуми у єдине ціле.

Музиканти зазначають, що пісні їхньої першої міні-платівки «Чекати» є достатньо прозорими, зрозумілими, але в той же час аж ніяк не примітивними. «Для того, щоб слухач якнайкраще зрозумів всі закладені у EP ідеї, ми рекомендуємо одразу ж прослухати всі шість композицій. Якщо можна охарактеризувати наш альбом трьома словами, я б сказав, що він м’який, прозорий та чесний», – розповів «Нотаткам» фронтмен Retro21.

Разом з тим, Олександр поділився із нашим сайтом планами формації на майбутнє: наразі тріо Retro21 планує розширити свій склад для класичного електричного звучання, але зробити це так, щоб не загубити у цих новаціях своєї цікавої родзинки звучання та індивідуальності в цілому. Словом, учасники гурту прагнуть самовдосконалюватися та професійно зростати, створюючи разом з тим достатньо особливу та нешаблонну музику. Слідкуйте за новинами від молодого колективу у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *