RETA – Легкодоступний
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

RETA – Легкодоступний (Сингл)

Друзі, з радістю знайомимо вас с дебютним треком проекту RETAРЕТА») під назвою «Легкодоступний», який з’явився в мережі вчора, 17 лютого 2016 року. Запис свіжої композиції відбувався на одній з домашніх київських звукозаписувальних студій, а процес її аранжування проходив на студії Шпиталь Рекордс у Тернополі, звідки родом засновниця проекту Ольга Биндас.

Цікаво, що текст «Легкодоступного» Ольга написала ще в далекому 2008 році, зробивши через деякий час замальовки музичного акомпанементу спільно з молодим композитором Андрієм Мазепою. «Ця пісня про такого собі абстрактного хлопця , який легко давався багатьом у руки, нехтував почуттями інших, ніколи навіть не думав про серйозні відносини та, зрештою, серйозно обпікся своїм легковажним способом життя. Думаю, виходячи з наших сьогоденних реалій, сюжет композиції «Легкодоступний» може здатися знайомим багато для кого», – розповіла авторка проекту RETA.

Наразі Ольга вже планує свої наступні творчі напрацювання, та зазначає, що у них буде чимало експериментувати. Зокрема, у планах барабанщиці та співачки значиться дослідження етнічних елементів звучання, а також випробування власних сил у напрямку більш електронної музики.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *