REQ – Надихай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

REQ – Надихай (Сингл)

Абсолютно усі попередні твори молодого інді-дуету REQ були написані виключно англійською мовою, аж доки до музикантів не прийшло справжнє натхнення написати україномовний твір, який, з рештою, було вирішено так і назвати – «Надихай». За словами учасників гурту, не зважаючи на те, що цей сингл став для них головною новиною зими що минає, написано його було ще влітку, при чому достатньо незвичним способом. Справа у тому, що на той час обидва представники команди REQ, Марта Чарторижська та Антон Гриб (автори слів і музики відповідно), територіально знаходилися у різних країнах, тому пісня «Надихай» створювалася у режимі online за допомогою Інтернету.

«Головна ідея пісні полягає у нагадуванні сучасній людині про найважливіші речі – про цінність самого життя. Ми хотіли закликати слухачів до можливої зміни пріоритетів, вмотивувати їх ще більше цінувати тих, кого вони люблять, ніколи не нехтувати почуттями. Всі ми маємо час від часу ховатися від оточуючої метушні та згадувати, чого у найпершу чергу потребуємо. Взагалі головна наша мета як музикантів – поділитися своєю душею та переживаннями, зарядити енергією, підтримати, надихнути, іноді, стривожити чи закохати. Адже музика – це не річ, не фізичне явище, а діалог виконавця і слухача», – розповіла нашому сайту вокалістка REQ Марта Чарторижська.

У переліку подальших творчих планів гурту одні з перших місць посідають саморозвиток та експерименти з музикою, вокалом, а також можливе розширення складу колективу. Цікаво, що музиканти обіцяють і надалі радувати прихильників україномовними новинками, адже композиція «Надихай» вже встигла отримати чимало схвальних відгуків та стати символічним кроком вперед для представників проекту REQ.

REQ – Надихай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *