Repost feat Randall Gregory – Так хотів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Repost feat. Randall Gregory – Так хотів (Сингл)

Чи часто ви, мандруючи мережею, стикалися з таким поняттям як український блюз? Особисто я, чесно кажучи, не надто часто, саме тому пропоную покращити ці музично-статистичні показники та поближче познайомитись з новинкою від молодого гурту Repost та американського ковбоя-блюзмена Рендалла Грегорі (Randall Gregory). До речі, українські меломани можуть пам’ятати Рендалла за участю у третьому сезоні вокального шоу «Голос країни».

Отже, щодо спільного треку «Так хотів», то його виконано двома мовами – перший україномовний куплет заспівав фронтмен гурту Repost Олександр Вєнт, а друга частина композиції є англомовним відрізком імені американця. Зрештою, за словами музикантів, усі ми відчуваємо одне і те саме, а наші почуття різняться лише мовами.

«Пісня «Так хотів» – це дійсно та історія, яку можна було показати загалу виключно у подібному вигляді – у вигляді блюзу. Колись Randall сказав мені, що «блюз – це чоловічі сльози», тож я вклав це відчуття в пісню та попросив заспівати його останній куплет, щоб показати людям як відчуває її людина з іншої країни, іншого віку. Словом, перед вами занотовані та покладені на музику почуття – це український блюз», – прокоментував «Нотаткам» новинку лідер гурту Repost.

За словами музикантів, у їхньому запасі вже зараз є кілька готових музичних елементів, якими вони готові дивувати українського слухача, тож слідкуйте за новинами від формації на сторінках соціальних мереж та не пропустіть подальших прем’єр!

Repost feat. Randall Gregory – Так хотів


Repost feat. Randall Gregory – Так хотів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *