Renomty & VНОЧІ - Тут і зараз
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Renomty & VНОЧІ – Tut i zaraz (Сингл)

До вашої уваги дуетна пісня під назвою TUT I ZARAZ («Тут і зараз») від двох різних музичних проектів з різних куточків України – VНОЧІ та Renomty (Дніпро-Тернопіль), об’єднаних спільною думкою про те, що танцювальні мотиви – головний тренд цього літа. За словами виконавців, у новинці на слухачів очікують літні ритми, модний саунд та в’їдливий приспів, який так і хочеться наспівувати, що робить пісню TUT I ZARAZ потенційним хітом у своєму жанрі.

«Для мене робота у подібному жанрі стала суцільним експериментом. Хотілося випробувати себе у якомусь новому стилі. А коли чогось бажаєш, всесвіт допомагає! Так, одного дня зі мною зв’язався хлопець і запропонував разом написати пісню. З нього – музика і аранжування, з мене – текст і вокал. Ось так і з’явився наш новий трек – TUT I ZARAZ», – розповідає вокалістка VНОЧІ Анна Яценко.

«Я завжди був націлений на хорошу якісну «західну музику», в основному – з іноземним вокалом. Але під час роботи над новим треком у мене з’явилася думка, що класно буде зробити його саме з українським виконавцем. Адже музика виходила з яскравою літньою атмосферою, а українська мова дуже красномовна і могла максимально передати цей настрій. Я довго не міг визначитися, який саме мені потрібен вокал. Аж раптом, я натрапив на проект VНОЧІ. Мені дуже сподобались пісні гурту. Їх легкість – саме те, що потрібно було для мого треку! Тому я і вирішив запропонувати зробити це разом. Вийшло кльово!» – додає Василь Лещишин (Renomty), автор музики та аранжування.

Відтак, пропонуємо вам ближче познайомитися з міксом сучасних бітів від Renomty та чуттєвого голосу VНОЧІ за допомогою YouTube, або SoundCloud.

Renomty & VНОЧІ – Tut i zaraz

VНОЧІ y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *