Remy Lights – Ким захочеш
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Remy Lights – Ким захочеш (Сингл)

Remy Lights – львівський виконавець та саунд-продюсер, засновник та автор гурту Sunguns, співавтор/вокаліст проекту The Moon Theory.

Сьогодні Роман Савицький під псевдонімом Remy Lights презентує нову пісню, яка називається «Ким захочеш». Ця мотиваційно-меланхолічна композиція, створена в стилі pop/rnb/lounge, є синглом та увійде до майбутнього україномовного EP-альбому.

«Я ніколи не обмежую себе в жанрах, оскільки по мірі своєї роботи саунд-продюсером доводиться працювати з різноманітною музикою. Тому часто коли пишу свої треки, я думаю не про те, чи пісня буде входити в загальну концепцію альбому, а чи слухав би я цю пісню зараз. Якщо я отримую задоволення від прослуховування готового треку, точно є ті, в кого схожий смак. Треком «Ким захочеш» я хотів торкнутись теми неможливості реалізації всіх задуманих планів під впливом часу, так, як сам про це не рідко думаю. Але варто визначити для себе цілі, до яких реально дійти, і діяти. Якщо ця пісня змотивує або змусить задуматись хоча б одну людину, вона вже існує не дарма», – каже автор.

Наразі трек вже доступний для ознайомлення на платформах YouTube та Soundcloud, а вже у липні з’явиться на всіх стрімінгових платформах.

Нагадаємо, що минулого року Remy Lights вже презентував лаунж композицію You Look So Fine та літній поп трек «Там де моря». Всі промо пісень, а також роботу над synthwave альбомом, Роман релізить у своєму Інстаграмі (посилання нижче).

Remy Lights – Ким захочеш
Instagram

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Andy_o says:

    Чимось нагадало пізній Tesla Boy! :)

    1. Remy_lights says:

      це приємне порівняння)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *